Rzeszowski Klub Wysokogórski - Celem Klubu jest prowadzenie i rozwijanie działalności alpinistycznej (alpinistyczno-jaskiniowej) oraz rozwijanie i propagowanie sportów wspinaczkowych, przez które rozumie się wspinaczkę na sztucznych ścianach, wspinaczkę skałkową, narciarstwo wysokogórskie (skialpinizm), taternictwo, alpinizm i himalaizm oraz wspinaczkę jaskiniową, upowszechnianie zasad tych sportów, przyczynianie się do poszerzania kręgu osób uprawiających sporty wspinaczkowe oraz wspieranie organizacyjne i rzeczowe osób fizycznych i jednostek organizacyjnych, które podejmują takie działania.

 

IP CLINIQ - to wyjątkowe miejsce, które oferuje konsultacje i zabiegi od najnowszej kosmetologii, medycyny estetycznej laseroterapii - po chirurgię plastyczną. Zespół IP CLINIQ posiada ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, a uzyskiwane przez nich bardzo dobre efekty przekładają się na satysfakcję i zadowolenie Klientów. Dzięki wyposażeniu w najnowocześniejszy i wysoce zaawansowany technologicznie sprzęt medyczny zapewniają pełen profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki zabiegom upiększającym, czy korygującym spełniają pragnienia o pięknym i naturalnym wyglądzie wpływając na poprawę jakości i komfort życia. Zespół Specjalistów IP CLINIQ dokładnie śledzi światowe trendy w kosmetologii, medycynie estetycznej i wybiera zabiegi, które są najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne. Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są przez doświadczonych lekarzy.

 

CrossFit Rzeszów - Stworzony został zarówno dla Zawodowych sportowców jak i osób stawiających swoje pierwsze kroki w kierunku poprawy sprawności fizycznej oraz swojego zdrowia. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, którzy dzielą się swoją wiedza z zakresu treningu oraz korygują osoby ćwiczące. Za każdym razem czeka na Was inny trening łączący w sobie elementy gimnastyki, treningu kondycyjnego i siłowego.

 

Studio Industria - Studio Industria to miejsce, w którym człowiek postrzegany jest jako całość (ciało i umysł). To miejsce, w którym pracuje się nie tylko nad prawidłową wagą ciała, ale również nad prawidłową postawą, elastycznością mięśni, oddechem, umiejętnością relaksu. Oferta Studia zapewnia siłę, kondycję, stabilizację i równowagę, a Klienci mają możliwość odreagowania stresu, napięć, a nawet złości poprzez wysiłek fizyczny. Studio Industria zapewnia zbilansowany i wszechstronny trening na najwyższym poziomie.

 

SHOOTiT - to zespół pasjonatów fotografii eventowej i produktowej. Stawiają na wysoką jakość ujęć, wypatrują najlepsze kadry i mają doskonałe wyczucie chwili. Ich zdjęcia pokazują radosnych ludzi, interakcje, detale i naturalny śmiech. Doskonale analizują i odczytują potrzeby Klienta, wiedzą jak sprawić, aby ich współpraca przebiegła idealnie od momentu pierwszego kontaktu do produktu finalnego. Nie boją sie wyzwań - począwszy od sejsji noworodkowych - po najbardziej wysublimowanych i wymagających Klientów. Ciągle się rozwijają, uczestnicząc w wielu szkoleniach samorozwoju, by jako zespół ciągle wyznaczać sobie nowe cele. 

 

Centrum Wspinaczkowe BALTORO - Jest to największa ściana wspinaczkowa na Podkarpaciu zbudowana wspólnymi siłami przez członków RKW oraz przy wsparciu sponsorów takich jak: Miasto Rzeszów, MPEC, Greinplast, Akar, Alpin. Oferujemy Wam: Ściane z liną oraz Boulderownie.

 

Wake Zone - Wakeboard to połączenie surfingu, kitsurfingu i snowboardu, lecz przede wszystkim wakebord to forma aktywnego spędzania czasu pośród ludzi którzy w życiu stawiają na rozwój własny oraz na odkrywanie nowych pasji. Wyciąg który posiadamy ma 220m długości i jest najnowszym produktem firmy Sesitec System 2.0. Posiadamy w pełni wyposażoną wypożyczalnię, zaopatrzoną w deski do wakeboardu , wakeskaty, pianki, kapoki i kaski. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, zapewniamy plażę oraz wykwalifikowaną kadrę, która pomoże w sprawnym stawianiu pierwszych kroków oraz wyuczonych trików, nawet najmłodszym uczestnikom.

 

Centrum Wspierania Zmian Żywieniowych wspiera wszystkich, którzy chcą dbać o swoje zdrowie i swoich najbliższych, łączy wiedzę teoretyczną z praktyczną, jest drogowskazem, motywatorem i inspiratorem do wdrażania dobrych nawyków żywieniowych. Bazując na doświadczeniach eksertów żywieniowych oraz rozmowach z Klientami doskonale znają efektywne sposoby wdrażania zmian żywieniowych w codzienne nawyki. Stosowane przez nich innowacyjne metody i rozwiązania pokazują, że zdrowe jedzenie może być smaczne.

 

BIOnly - Przedmiotem zainteresowań BIOnly jest zarówno obszar badań nad pięknem człowieka, jak i jego zdrowiem – co nierozłącznie jest zależne względem siebie. Przejrzyste i proste w identyfikacji składniki produktów BIOnly, opracowano na podstawie wyspecjalizowanych receptur ekstraktacji surowców roślinnych za pomocą najnowszych technologii, tworzą pojęcie bezpiecznej jakości i skuteczności w naszych produktach kosmetycznych. Kosmetyki BIOnly powstały z myślą o wyjątkowych potrzebach związanych ze zdrowiem i urodą każdego z nas, powstały z troski o naszą naturę.Głównym kierunkiem działalności rozwojowej firmy jest tworzenie produktów naturalnych o działaniu profilaktycznym i kosmetycznym, oparte na wykorzystaniu sprawdzonego, leczniczego działania ziół i naturalnych ekstraktów roślinnych. BIOnly to tylko BEZPIECZNE składniki, tylko INNOWACYJNE technologie produkcji i tylko prawdziwie ORGANICZNE produkty!

 

Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM - Klub działa od 2003 roku, ale swoich początków sięga roku 1997, kiedy to została powołana sekcja Karate Kyokushin przy Akademickim Związku Sportowym Politechniki Rzeszowskiej. Główną działalnością jest Karate Kyokushin jak też inne sporty walki. W każdej grupie ćwiczy kilkadziesiąt osób pod nadzorem wykwalifikowanej grupy instruktorów. Dojo wyposażone jest w typowy sprzęt do trenowania sportów i sztuk walk, czyli mata, worki treningowe, tarcze, łapki, ochraniacze. Posiadamy wielu utytułowanych zawodników, mających na swoim koncie tytuły mistrzów Polski, jak też pierwsze miejsca w różnego rodzaju zawodów ogólnopolskich.

 

NoveltyUNIT - profesjonalna oferta w zakresie usług badawczych, doradczych, projektowych oraz wdrożeniowych. Są uosobieniem pasji, rzetelności, przedsiębiorczości oraz ducha innowacji. Te wartości są ich wskazówką we wszystkim, co robią i stanowią podstawę, na której zbudowana jest firma. Wybór rynków, na których prowadzą działalność jest bardzo szeroki - zależy wyłącznie od zdolności do przedstawienia najbardziej konkurencyjnej oferty oraz systematycznego zapewnienia najwyższej jakości usług dla swoich Klientów.

 

Podkarpacki Klub Ekspedycja - misją Klubu jest realizowanie pasji turystyki aktywnej i włączanie w nią osób, grup i rodzin, które do tej pory wiodły spokojne wyjazdowe życie. Wyjazdy dla każdego - dużych i małych. Ich celem jest, aby wszyscy odczuli klimat wyprawy, nauczyli się podstawowego przygotowania siebie i najbliższych zarówno pod względem fizycznym, jak i sprzętowym oraz wdrożyli w codzienne życie zaangażowanie w rozwój sportu i rekreacji. Najważniejszymi celami Klubu jest promocja oraz organizowanie turystyki, wspinaczki oraz wszelkich form aktywności realizowanych w terenie nizinnym i górskim.