IQzdrowia.pl - Twoja inteligencja zdrowia! to ogólnopolski portal, który integruje kompleksowe usług z zakresu szeroko pojętej filozofii zdrowia – tj. sportu, urody, dietetyki, rehabilitacji i eventów w tym zakresie.
Celem IQzdrowia.pl jest promocja usług i produktów z zakresu zdrowego stylu życia, urody oraz wszelkich wydarzeń z nimi związanymi. Stanowi znakomitą propozycję wystawienniczą dla branży fitness, beauty, turystycznej (w tym turystyki medycznej), czy obsługi eventowej w Polsce.

IQzdrowia.pl zapewnia odwiedzajacym bazę aktualnych ofert (zarówno usług, jak i produktów) oraz wydarzeń, natomiast organizatorom możliwość zamieszczania nieograniczonej liczby usług, produktów i eventów, docierając do grona aktywnej, świadomej, inteligentnej i dbającej o zdrowie społeczności.

Portal IQzdrowia.pl umożliwia znalezienie zajęć sportowych, zabiegów upiększających, czy medycznych - a docelowo ich zakup, czy rezerwację – np. zarezerwowanie hotelu, pobytu z zabiegami Spa & Wellness, turnusu odchudzającego, rehabilitacyjnego lub zakup karnetu do siłowni.

W jednym miejscu i czasie mamy możliwość porównania ofert liderów branży, dostawców sprzętu i wyposażenia dla klubów fitness, urządzeń cardio, oprogramowania, sprzętu i akcesoriów siłowych, sprzętu rehabilitacyjnego i innych elementów potrzebnych w prowadzeniu klubu fitness, salonów SPA, czy siłowni.

Z myślą o tych wszystkich, którzy prowadzą biznes w obszarach sportu (sportowe indoor, outdoor, trenerzy, instruktorzy), dietetyki (ośrodki leczenia nadwagi i otyłości, poradnie dietetyczne, psychodietetycy), urody (hotele spa, day spa, salony piękności, gabinety medycyny estetycznej), rehabilitacji (ośrodki rehabilitacji i terapii; sanatoria i uzdrowiska; fizjoterapeuci) – portal oferuje również zestaw praktycznej wiedzy do zastosowania w biznesie - od strategii marketingowych, po rozwój innowacji we własnej działalnosci. Natomiast IQsklep daje możliwość sprzedaży produktów, które kompleksowo wspierają działalność usługową naszych Klientów.

IQzdrowia.pl to nie tylko portal o zdrowym stylu życia, to coś więcej – to przewodnik po nowościach zdrowotnych, efektywnych ćwiczeniach, zdrowych dietach, to platforma wymiany informacji w jaki sposób można poprawić swoje samopoczucie, żywienie, myślenie o sobie i innych – a tym samym wpłynąć na styl życia jako całości i uczynić swoje życie lepszym.
W IQnews można znaleźć nowości z zakresu najsmaczniejszych, a przy tym zdrowych posiłków, wskazówki, jak stać się bardziej aktywnym fizycznie, jak zmniejszyć stres - innymi słowy, jak wieść spokojne i zdrowe życie. 

Jakość i holistyczny charakter portalu gwarantuje obecność najważniejszych firm z branż będących w grupie IQzdrowia.pl, a odwiedzający go Użytkownicy to świadomi i dbający o zdrowie Inteligenci.


Dołącz do Nas!