IP CLINIQ
IP CLINIQ


507 025 840

usługiproduktyoferty pracy
typ konta
firma
nick użytkownika
IP CLINIQ
pełna nazwa firmy
IP CLINIQ - Instytut Piękna
adres
ul. Rejtana 53
35-055 Rzeszów Rzeszów
tagi
Medycyna estetyczna, Chirurgia plastyczna, Kosmetologia,

IP Clinq to wyjątkowe miejsce, które znajduje się w centralnej części malowniczego Rzeszowa. Klinika oferuje konsultacje i zabiegi od najnowszej kosmetologii, medycyny estetycznej laseroterapii po chirurgię plastyczną. Mamy ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, a uzyskiwane przez nas bardzo dobre efekty przekładają się na satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów. Dzięki wyposażeniu w najnowocześniejszy i wysoce zaawansowany technologicznie sprzęt medyczny zapewniamy Państwu pełen profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki zabiegom upiększającym, czy korygującym spełnimy pragnienia o pięknym i naturalnym wyglądzie wpływając na poprawę jakości i komfort życia.

Nasz Zespół Specjalistów dokładnie śledzi światowe trendy w kosmetologii, medycynie estetycznej i wybiera zabiegi, które są najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne. Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są przez doświadczonych lekarzy. Pracujemy tylko na sprawdzonych, bezpiecznych i renomowanych produktach.

Klinika powstała dzięki doświadczeniu i wsparciu CM MedykSzpitala Sw. Rodziny oraz Hotelu Arłamów.

W naszej ofercie znajdziesz pełną gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, zabiegi z medycyny estetycznej oraz z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologicznie Laserów.

Dyrektor Instytutu
Edyta Dedek
Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Karolina Nowak-Krypel
Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Aleksandra Świętoniowska-Mścisz
Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Marcin Kunicki
Lekarz medycyny estetycznej
Dr n. med. Joanna Sałkowska-Wanat
Lekarz medycyny estetycznej
Lek. med. Anna Katarzyna Ciaćma
Lekarz medycyny estetycznej
Dr n. med. Marzena Juszczyk-Gontaszewska
Kosmetolog
Jolanta Rawska
Kosmetolog
Izabela Pelc
Kosmetolog
Kamila Kubicka
 

Specjalizujemy się w obszarach:

  • Medycyna estetyczna - pełny zakres zabiegów obejmujących wypełniacze, mezoterapię z osoczem, koktajlami witaminowymi i komórkami macierzystymi. Modelowanie owalu twarzy,ust, likwidację zmarszczek. Najlepszy zespół lekarzy.
  • Chirurgia plastyczna - nasza klinka prowadzi konsultacje kwalifikujące do zabiegów oraz zapraszany pełny zakres operacji plastycznych.
  • Kosmetologia - zapraszamy na bezpłatne komputerowe badanie skóry, gdzie przygotujemy indywidualny plan zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnej kosmetologii. Pracujemy na wyselekcjonowanych luksusowych kosmetykach.
  • Endermologia LPG - najnowocześniejsza Endermologia LPG Alliance to urządzenie, dzięki któremu pozbędziesz się cellulitu, zlikwidujesz wiotką skórę oraz zredukujesz tkankę tłuszczową poprzez proces lipolizy.
  • Termolifting Zaffiro z 200 - zabieg odmładzający, który poprawia kondycję dzięki wykorzystaniu promieniowania podczerwonego. Pogrzanie tkanki powoduje, że skóra odzyskuje elastyczność i napięcie a zmarszczki zostają wygładzone.
  • Epilacja Vectus - najlepszy na świecie laser do depilacji całegoego ciała Vectus. Jedyny posiadający czytnik melaniny. Pozbądz się raz na zawsze zbędnego owłosienia.
  • Laser Fotona Spectro SP Touch - innowacyjny i precyzyjny, lider w technologii laserowych wykorzystywany w medycynie estetycznej oraz chirurgii. Najbardziej skuteczny w usunięciu zmarszczek, blizn, rozstępów i przebarwień.

    Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na http://ipcliniq.pl